Jūsu tehnika pārstāja darboties?
Mēs noteikti varam jums palīdzēt!

Dators neslēdzas iekšā?   

Ir daudz iemeslu! Sākot no bojāta barošanas bloka, beidzot ar bojātu mātesplati. Mūsu serviss palīdzēs to noskaidrot.
Diagnostika bezmaksas! 

Jūsu dators ir pārāk karsts? 

Mēs palīdzēsim ar to tikt galā! Termopastas maiņa un ventilatora tīrīšana no putekļiem. Tas atrisinās jūsu problēmu! Ventilatora tīrīšanas gaita tiek pārbaudīta arī tā darbība, ja būs nepieciešams mēs to ieeļļosim.

datora trāpija šķidrums?

Nesiet savu ierīci ātrāk pie mums!
Attīrīsim datoru no šķidruma, pēc nepieciešamības nomainīsim bojātos elementus. Ieteiksim arī dažus padomus nākotnei (Kā rīkoties, ja datorā trāpija šķidrums).

sasists telefona ekrāns? 

Pirmā starp populārākajām sūdzībām par bojātiem telefoniem ir - sasists ekrāns. Cik ilgs laiks nepieciešams, lai nomainītu ekrānu?Varam droši pateikt no 2 līdz 4 stundām.

Telefonu remonts

Veicam jebkāda veida telefona remontus.
Bojāto komponentu nomaiņa, tīrīšana no šķidruma, informācijas atjaunošana. Tā arī atbildēsim uz visiem interesējošiem jautājumiem par telefoniem. 

telefonam Uzpūtās akumulators?

Tas ir akumulatora korpusa deformācija, nolietošanās un novecošanās dēļ. Akumulatoram mainās izmērs, dēļ tā var sabojāties telefona elektroniskās sastāvdaļas. Nomainīsim akumulatoru pēc iespējas īsākā laikā, piedāvāsim adekvātas cenas.

Problēmas ar Spēļu konsoli?

Diagnosticējam un remontējam jebkurus defektus. Ja jūsu konsole neslēdzas iekšā, paliek karsta vai izmet sistēmas kļūdas, tad jūs esat atnācis īstajā vietā.

Televizoram pazuda attēls?

Uz šodienu galvenā televizora problēma ir bojāts ekrāna apgaismojums. Mūsu serviss sniedz  tadus pakalpojums, kā apgaismojuma nomaiņa. 
Novēršam arī citas TV problēmas.

DATORS NEREDZ CIETO DISKU?

   Mēs atgūstam datus no dažādiem datu nesējiem, pēc dzēšanas, formatēšanas, fiziskas ietekmes, apliešanas. Īpaši vērtīgu informāciju labāk glabāt ne tikai vairākos eksemplāros, bet arī dažādos nesējos.

arī nodarbojamies ar šādiem tehnikas remontiem

  AUDIO APARATŪRA, VIDEO APARATŪRA, SADZĪVES TEHNIKA, AUTOMAGNETOLAS, BIROJA TEHNIKA, ELEKTROINSTRUMENTI.

mūsu meistars gatavs jūms palīdzēt!